×

شرایط و قوانین

قوانین و مقررات

در ذیل شرایط و قوانین جهان کارت را مشاهده میکنید، این شرایط محتوی قوانین جهان کارت بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات این شرکت میباشد.

این توافقنامه از یک طرف از جانب جهان کارت (به آدرس وبسایت worldcards.ir) و از طرف دیگر از جانب مشتری (شما، شرکت شما، وکیل شما، نماینده شما، جانشین یا مورث شما) از لحظه تایید آن قابل استناد است.

لازم به ذکر است که هنگام خرید محصولات یا خدمات گزینه است که حتما با قبول آن میتوانید ثبت نام خود را آغاز کنید و چنانچه شرایط و قوانین را نپذیرید نمیتوانید ثبت نام کنید.

 

از آنجایی که احراز هویت برای امید تاوریژ ارس بسیار مهم است. امید تاوریژ ارس همیشه سعی میکند همیشه و از هر جهت هویت کاربران را کنترل کند تا جلوی پرداخت های ناخواسته و نامتعارف را بگیرد. اگر شما از خدمات امید تاوریژ ارس استفاده میکند به این معنی است که قوانین احراز هویت امید تاوریژ ارس را قبول کرده اید.

۱- امید تاوریژ ارس حق خود میداند که از مشتریان مدارک احراز هویت بخواهد.

۲- احراز هویت میتواند با کارت ملی، کارت بانکی، پاسپورت، شناسنامه، قبض های خدماتی،سلفی با کارت بانکی و ملی و یا همه آنها باشد.

۳- برای استفاده از خدمات امید تاوریژ ارس علاوه بر موبایل حتما باید به تلفن ثابت نیز دسترسی داشته باشید.

۴- خرید با کارتی که به نام دیگران باشد در پنل امید تاوریژ ارس ممنوع است.

۵- در صورتی که فردی پرداختی در سایت امید تاوریژ ارس داشته باشد. لزوما باید تمام مراحل احراز هویت را پشت سر بگذارد هرچند درخواست کنسلی سفارش را بدهد.

۶- برگشت پول در هر حالتی به کارتی برمیگردد که با آن پرداخت انجام شده است.

۱-امید تاوریژ ارس متعهد میشود در قبال دریافت هزینه مشخص که در وبسایت اعلام میشود مدارک مشتری را به بانک یا عامل بانک رسانده، افتتاح حساب و کارت مورد توافق با مشتری را دریافت کند.

۲-امید تاوریژ ارس اطلاعات مشتری را نمیفروشد، اجاره نمیدهد، و در اختیار شخص ثالثی قرار نمیدهد و آن را در حکم امانت نزد خود نگه میدارد.

۳-مشکلات فروشنده های خارجی با خریداران ایرانی جزء مشکلات کارت حساب نمیشود

۴-امید تاوریژ ارس حق دارد نسبت به صلاحدید خود به کاربر یا کاربرانی سرویس دهی نکند و وجه آنان را طبق مسئولیت پس از ۵-کسر هزینه های مربوطه پس از 5 الی 15 روز به حساب مشتری عودت دهد.

۶-افتتاح حساب مبنی بر موافقت بانک خواهد بود و در صورت عدم موافقت از طرف بانک امید تاوریژ ارس مسئولیتی نخواهد داشت، بدیهی است در این صورت تمامی هزینه ها بجز هزینه پستی قابل برگشت است.

۷-در صورت مشاهده فعالیت های مشکوک از قبیل پولشویی، ارسال یا دریافت پول از رژیم صهیونیستی حساب شما بدون اخطار بسته خواهد شد و بلافاصله اطلاعات شما به مراجع قضایی عودت داده میشود.

۸-کارتی که به شما داده میشود جزو اموال بانک است و بانک حق دارد در هر هنگام آن را از شما پس بگیرد. یا مسدود کند.

۹-مشتری متعهد میشود تمامی هزینه های دریافت کارت را طبق توافق از قبل تعیین شده در سررسیده های مقرر که از طرف امید تاوریژ ارس تعیین میشود را به حساب های اعلام شده از طرف امید تاوریژ ارس واریز نماید.

۱۰-در صورتی که مشتری ظرف مدت 10 روز پس از اعلام امید تاوریژ ارس هزینه های مربوط به کارت خود را نپردازد امید تاوریژ ارس این اختیار را خواهد داشت که نسبت به جمع آوری کارت اقدام و نسبت به دریافت مابقی هزینه کارت از طریق مراجع قضایی اقدام نماید.

۱۱-در صورتی که بانک بنا به صلاحدید خود کارت شما را از کارت های درجه بالاتر به درجه پایینتر تبدیل کند امید تاوریژ ارس تعهدی نداشته و هزینه مازاد را به شما برمیگرداند.

۱۲-در صورت وقوع فورس ماژور برای هر یک از طرفین قرارداد، میبایست مراتب را ظرف 15 روز کاری به طرف مقابل اعلام نموده و چنانچه مانع ظرف مدت 45 روز کاری حل نشود، قرارداد فسخ شده تلقی میگردد.

۱۳-برگشت هزینه در امید تاوریژ ارس معمولا پروسه ای 5 الی 15 روزه است.

۱۴-امید تاوریژ ارس تعهدی نسبت به شارژ کارت شما ندارد، هرچند این کار را هم اکنون انجام میدهد.

۱۵-امید تاوریژ ارس تعهدی نسبت به گرفتن گزارش صورت حساب بانکی از حساب شما ندارد، هر چند این کار را هم اکنون انجام میدهد

۱۶-بانک مختار است طبق قوانین خود بانک حساب کاربر را مسدود کند، در این صورت هیچ مسئولیتی متوجه امید تاوریژ ارس نخواهد بود

۱۷-در صورت هر گونه تغییراتی در سیستم بانکی هیچ مسئولیتی متوجه امید تاوریژ ارس نخواهد بود

۱۸-در صورت هرگونه اختلاف، موضوع از طریق داوری حل و فصل خواهد شد. بدین نحو که هریک از طرفین نسبت به معرفی یک نفر داور و شخص ثالثی به عنوان مرضی الطرفین اقدام خواهد نمود. رای داوران برای طرفین قطعی و لازم الاجرا و از هر حیث قطعی است.

۱۹-کارتی که به شما داده میشود جزو اموال بانک است و حق دارد آن را از شما بگیرد.

۲۰-سفارشات پس از ثبت آنلاین فقط در صورتی قابل برگشت هستند که تا لحظه درخواست کنسلی هیچ کاری برای مشتری انجام نشده باشد.

۲۱-پس از ثبت سفارش کارت، امکان تغییر نوع کارت وجود ندارد. (مگر با موافقت امید تاوریژ ارس)

۲۲-واگذار کننده کارت، بجز مسئولیت ارائه کارت در زمان مقرر هیچ مسئولیت دیگری کلا یا جزئا بر عهده نخواهد داشت.

۲۳-حقوق استفاده از این کارت فقط برای شخصی است که کارت به نام وی صادر شده و دارنده کارت حق واگذاری این کارت به دیگران را ندارد. و بهره برداری از کارت توسط دیگران خلاف محسوب میشود

۲۴-موجودی کارت در زمان تحویل، طی هماهنگی قبلی تنظیم میشود.

۲۵-دارنده کارت متعهد میشود کارت خود را در سایت های شرط بندی، غیر اخلاقی، قمار و … استفاده نکند، در صورت استفاده از کارت در این سایتها همه تبعات آن به عهده دارنده کارت بوده و بانک و واگذار کننده کارت هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهند داشت

۲۶-هزینه های ناشی از مفقود شدن، مخدوش شدن یا قرارگرفتن در معرض میدان مغناطیسی قوی (مثل موبایل) که مورد غیر فعال شدن کارت و صدور کارت جدید میباشد، کاملا بر عهده دارنده کارت میباشد

۲۷-هزینه های رایج مربوط به دارنده کارت مانند جابجایی پول، و … شامل این تفاهم نامه نیست. هزینه های ذکر شده توسط شرکت ویزا و بانک صادر کننده تعیین میشود و جنبه عمومی دارد

۲۸-بانک مختار است در هر زمان که احساس خطر کند حساب دارنده کارت را به همراه موجودی داخلی آن ببندد یا مسدود کند، در این صورت هیچ مسئولیتی متوجه واگذار کننده کارت نیست

۲۹-واگذار کننده کارت (امید تاوریژ ارس)هیچ مسئولیتی در قبال مسائل ناشی از تحریم اقتصادی ایران، آینده مالی بانک صادر کننده، بروز هر گونه حوادث غیر مترقبه و خارج از کنترل در عرصه بین المللی و ماهیت کارت ندارد

۳۰-واگذار کننده و بانک در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار است، بدیهی است در صورت رد سفارشات توسط بانک هزینه دریافت شده مسترد خواهد شد

۳۱-این کارت جزو اموال بانک صادر کننده بوده و بانک این حق را داراست که در هر زمان تمام یا بخشی از سرویس و خدمات خود را قطع کرده، حقوق آن را از مشتری صلب کند و از دارنده تقاضای استرداد کارت را نماید، در این صورت دارنده ملزم به استرداد کارت میباشد

۳۲-بانک و واگذار کننده کارت در هیچ شرایطی مسئولیت خرید های انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آنها و یا تطابق سفارش ها با قوانین بین المللی و قوانین جمهوری اسلامی ایران به طور مستقیم و منحصرا به عهده دارنده کارت بوده و بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود

۳۳-دارنده کارت مسئول کلیه ترا کنش های مالی انجام شده توسط کارت بوده و ضمن تعهد در قبال حفظ کارت و اطلاعات مربوطه در صورت هرگونه سوءاستفاده از کارت یا موجودی آن شخصا در کلیه مراجع قانونی پاسخگو خواهد بود.

۳۴-بانک صادر کننده و واگذار کننده کارت میتوانند در هر زمان مفاد این تفاهم نامه و مدارک درخواستی صادر کننده را بدون اعلام قبلی تغییر داده و مفادی را به آن کم یا اضافه کنند. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید تفاهم نامه بر عهده متقاضی است. بدیهی است تقاضای مجدد در استمرار خدمات به منزله پذیرفتن آخرین موارد مندرج است. متقاضیان میتوانند از طریق تماس با واگذار کننده از این موارد آگاهی یابند، در هر صورت مفاد تفاهم نامه مورد توافق طرفین لازم الاتباع و مستند هستند

۳۵-تمامی عکس های موجود در امید تاوریژ ارس به صورت نمونه هستند و کارت های رسیده به دست مشتری با عکس سایت فرق میکند.

۳۶-قوانین و مقررات کشور صادر کننده کارت، و بانک صادر کننده کارت جاری بر مفاد و شرایط مندرج است

۳۷-در صورت تغییر سیاست های بانک صادر کننده یا واگذار کننده، واگذار کننده کارت ناچار به اعمال تغییرات مربوطه در مفاد این تفافقنامه خواهد بود که در اینصورت ادامه استفاده از این کارت به معنای پذیرش تغییرات جدید است که در وبسایت شرکت قرار میگیرد

۳۸-در صورت تغییر سیاست های بانک صادر کننده ، امید تاوریژ ارس خود را مبرا میداند و تغییر سیاست های بانک طی زمان به دلیل تحریم های گسترده و یا هرگونه تصمیمی که از طرف بانک اخذ شود در حوزه تداخل امید تاوریژ ارس نبوده و این شرکت نمیتواند جلوی تصمیمهای احتمالی بانک را بگیرد.

۳۹-در صورتی که بانک بدون اعلان قبلی هزینه هایی را از کارت ها کسر کرد (مانند هزینه نگهداری یا هزینه های دیگر) در این صورت مسئولیتی متوجه امید تاوریژ ارس نیست.

۴۰-امید تاوریژ ارس مسئولیتی بابت دریافت کارت مجدد، یا تولید رمز مجدد ندارد.

۱- امید تاوریژ ارس مسئولیتی در مورد شارژ کارت های صادر شده ندارد. ممکن است در برخی موارد امید تاوریژ ارس نتواند کارتها را شارژ کند.

۲- نرخی که شما به صورت آنلاین جهت شارژ کارت پرداخت میکنید، نرخ علی الحساب است، ممکن است در زمان ارسال شارژ ها نرخ ارز بالا یا پایین رود در این صورت اضافه نرخ از شما دریافت میگردد و یا برعکس به شما بر میگردد. در صورتی که با نرخ جدید مایل نباشید کارت شما شارژ شود مبلغ ریالی دقیقا معادل نرخی است که به ما پرداخت کرده اید.

۳- امید تاوریژ ارس در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه شارژها را انجام نمیدهد (مگر در موارد خاص) اما این قابلیت در سایت موجود است که در روزهای یاد شده درخواست های شما ثبت شود. این امکان به دلیل رفاه مشتریان وجود دارد و دلیلی مبنی بر انجام در روزهای یاد شده نیست.

۱- اطلاعات کارت بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه کاری برای شما ارسال میشود. دقت کنید این زمان کاری است و در زمانی که پشتیبانی انلاین نیست امکان صدور کارت فراهم نمیباشد.

۲- به دلیل اینکه رمز و اطلاعات کار نزد شما افشا میشود امکان باز پس گیری کارت ها وجود ندارد.

۳- مبالغی که در انتهای کارتها باقی میماند قابلیت نقد کردن از سمت امید تاوریژ ارس را ندارد.

۴- کارت های مجازی قابلیت تمدید و شارژ ندارند.

۵- قبل از خرید کارت های مجازی باید مطمئن شوید که سایتی که از آن میخواهید خرید انجام دهید کارت های مجازی ویزا را قبول میکند.

۶- کارت های مجازی از طریق ایمیل برای شما ارسال میشوند. لذا نیاز است تا آدرس امید تاوریژ ارس را در لیست سفید ایمیل های خود اضافه کنید تا ایمیل اسپم نشود. همچنین نیاز است تا پوشه اسپم خود را چک کنید.

۱- حواله های وسترن یونیون و مانیگرام در صورتی در همانروز ارسال میشوند که تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر سفارش آنها در سیستم ما ثبت و درخواست کننده تایید هویت شود.

۲- ویرایش نام (در حد چند کاراکتر) ممکن است تا ۴ روز کاری طول بکشد.

۳- تغییر کلی نام گیرنده و تغییر کشور به منزله کنسلی وسترن یونیون است و مطابق قوانین کنسلی با آن برخورد میشود.

۴- حواله های وسترن یونیون و مانی گرام در روزهای جمعه و شنبه ارسال نمیشوند.

۵- درخواست های کنسلی وسترن یونیون به صورت میانگین ۱۰ روزه انجام میشود اما گاها تا ۶۰ روز کاری ممکن است طول بکشد.

۶- در صورت درخواست کنسلی کارمزد ارسال کاملا سوخت میشود و ۱۰ دلار نیز از اصل مبلغ کسر میشود. همچنین تسویه ریالی با نرخ خرید حواله ی آن روزی که پول برگشت شده است تسویه خواهد شد. (نرخ خرید حواله عراق/ اربیل)

۷- رسید های وسترن یونیون و مانی گرام ۱ الی ۳ ساعت کاری طول میشکد تا به دست شما برسد. اما گاها ممکن است این روند تا ۱ روز کاری طولانی شودو.

۸- در صورتی که درخواست حواله شما در سایت ثبت شود. اما در هنگام ارسال به شعبه وسترن یونیون قیمت دلار بالا یا پایین رود مبلغ اضافه از شما دریافت میشود یا مبلغ به شما برگشت میخورد. به عنوان مثال اگر شما دوشنبه عصر درخواست وسترن یونیون دهید و سه شنبه صبح حواله شما ارسال شود. در صورتی که قیمت دلار از عصر دوشنبه تا صبح سه شنبه نوسان داشته باشد این مبلغ از شما دریافت یا به شما باز میگیردد.

۹- حواله ها از یکی از کشورهای منطقه ارسال میشوند. گیرنده پول به هیچ عنوان نباید موقع برداشت پول اسمی از کشور ایران ببرد وگرنه پول بلاک میشود و درخواست رفع بلاکی ممکن است تا ۶۰ روز کاری طول بکشد. گیرنده به هیچ عنوان نباید موقع دریافت پول اسمی از ایران ببرد.

۱۰ – کشورهای افریقایی مانند نیجریه و کنیا جزئ کشورهایی است که ارسال پول به آنها سخت است و هزینه زیادتری دارد. در صورتی که درخواست شما به کشورهای افریقایی است در نظر داشته باشید که ممکن است اضافه کارمزد از شما دریافت شود.

۱۱- کارمزد تبدیل ارز وسترن یونیون بالاتر از نرخ جهانی است. به عنوان مثال اگر شما در گوگل سرچ کنید ۱۰۰۰ دلار معادل چند بات تایلند میشود گوگل عددی مانند ۳۳۰۰۰ بات را به شما نشان میدهد. اما موقع ارسال از طریق وسترن یونیون، این شبکه خودش مبلغ را تبدیل میکند و ممکن است ۳۰۰۰۰ بات ارسال کند. برای اینکه دقیقا بدانید معادل مبلغ دلاری شما چقدر ارز محلی دریافت میکنید میتوانید قبل از درخواست حواله با کارشناسان ما صحبت کنید و یا خودتان راسا در سایت وسترن یونیون نرخ معادل ارز را حساب کنید.

۱۲- ارائه پاسپورت یا کارت ملی گیرنده در صورتی که شعبه وسترن یونیون درخواست کرد از سمت شما الزامی است. در برخی موارد ممکن است از شما درخواست شود پاسپورت گیرنده یا یک کارت شناسایی از وی ارائه دهید.

۱۳- تطابق دقیق نام گیرنده با نامی که در سایت قرار میدهید بر عهده شماست . لطفا دقت کنید که دقیقا اسم را با همان روش املایی که در کارت شناسایی گیرنده نوشته شده است بنویسید. درصورتی که شخص گیرنده نام میانی یا Middle Name داشت آن را نیز باید در توضیحات بنویسید.

۱۴- در برخی موارد گیرنده در لیست سیاه وسترن یونیون است. در این موارد ممکن است حواله بلاک شود و تا ۶۰ روز کاری طول میکشد تا پول برگردد. در این موارد مطابق قوانین کنسلی با این حواله ها برخورد میشود و کارمزد آن میسوزد و ۱۰ دلار از اصل پول کسر میشود. در نظر داشته باشید وسترن یونیون هیچ مدرک کتبی بابت این کار ارائه نمیکند و صرف گفته شعبه در این موارد کفایت میکند.

۱۵- برای رهگیری و اطلاع از وضعیت حواله مرجع سایت وسترن یونیون است. برای رهگیری میتوانید از این سایت وضعیت حواله را چک کنید.

۱۶- در نظر داشته باشید ایران هیچ شعبه وسترن یونیون رسمی ندارد و تمام تراکنش ها با کمک کشورهای دیگر انجام میشود.

۱- اگر خریدی به هر دلیلی که از سمت سایت درخواستی شما باشد قابل انجام نباشد ۱ دلار کارمزد کسر میگردد. به عنوان مثال اگر در سایتی نیاز بود که مدارک شما کاملا تایید شده باشد و شما اکانت تایید نشده برای ما ارسال کردیددر صورتی که خرید قابل انجام نباشد کارمزد ۱ دلار از اصل پول شما کسر خواهد گردید.

۲- ملاک انجام شدن خرید اینترنتی کسر شدن پول از کارت های ویزا/مسترکارت ما یا کسر شدن پول از اکانت پی پال ماست. اگر پول از حساب ما کسر شد اما سایت خرید را قبول نکرد یا به هر دلیلی ارور داد. وظیفه پیگیری کردن پول با مشتری است.

۳- برای سایت های شبیه Codecanyon یا زیر مجموعه های دیگر envato که قوانین بسیار سختگیرانه ای برای خرید اینترنتی دارند و یا هر سایت مشابه دیگر که قوانین سختگیرانه ای برای خرید اینترنتی دارند بهتر است اکانت جدید بسازید و از اکانت جدید برای خرید قالب خود اقدام کنید. زیرا گاها ممکن است هنگام لاگین کردن ما اکانت قبلی شما بلاک شود. در صورتی که هنگام لاگین کردن ما اکانت شما لاک شد وظیفه پیگیری و از لاک بودن دراوردن اکانت با شماست.

۴- وظیفه ایجاد اکانت کردن در سایت های مختلف با مشتری است. مگر در مواردی که اکانت ساخته نمیشود مگر در هنگام نهایی کردن خرید با کارت.

۵- خرید از سایت هایی مانند خرید وی بی ان ، و پروکسی  و سایر سایت های غیر قانونی مانند همسر یابی، دوست یابی، نرم افزارهای بد افزار و جاسوس افزار به هیچ عنوان قابل انجام نیست.

۶- اگر خریدی انجام شود و برگشت بخورد ۱ دلار کارمزد کسر خواهد شد.

۷- اگر خریدی انجام شود و سایت مقصد ادعا کند که پول را برگشت زده، ملاک صورتحساب بانکی امید تاوریژ ارس خواهد بود. در برخی موارد ممکن است برگشت از خرید ها تا ۶۰ روز کاری طول بکشند. پیگیری برگشت ها با مشتری است.

۸- اگر بعد از خرید، سایت مقصد از شما مدارک اضافه تری خواست امید تاوریژ ارس هیچ مدرکی اعم از عکس کارت یا هر مدرک دیگر ارائه نمیدهد اما سعی میکند تا جای ممکن همکاری کند تا مشکل برطرف شود.

۹- اگر خریدی انجام شد ولی سایت مقصد به شما خدمات نداد. پیگیری این امور با مشتری است.

۱۰ – تشخیص انجام اینکه خرید ها با چه روشی انجام شود با امید تاوریژ ارس است. به عنوان مثال اگر سایتی هم درگاه پی پال و هم درگاه کارت بانکی داشت، تشخیص اینکه کدام درگاه ریسک کمتری دارد با امید تاوریژ ارس است.

۱۱- تسویه برگشت از خرید اینترنتی ۲۴-۴۸ ساعت طول میکشد. تسویه برگشت از خرید های اینترنتی به نرخ خرید دلار روز محاسبه میگردد.

۱۲- اگر هنگام خرید نیاز است تا کارشناسان امید تاوریژ ارس اطلاعاتی از شما وارد سایت کنند این اطلاعات را به صورت PDF یا هرگونه فایل تکست دیگر برای امید تاوریژ ارس ارسال کنید تا اطلاعات شما Copy+Paste شود و ضریب خطا پایینتر بیاید.

۱۳- امید تاوریژ ارس فقط و فقط پرداخت هایی را در درگاه بانکی خود قبول میکند که شخص با کارت و حساب بانکی خود انجام داده باشد، چنانچه شخصی از کارت یا حساب شخصی دیگر استفاده کرد امید تاوریژ ارس پول وارد شده به حساب خود را برگشت میزند، برای برگشت زدن نیاز است تا حتما کپی کارت ملی و شناسنامه شخصی که از حساب وی استفاده میکنید را برای ما ایمیل کنید.

۱۴- امید تاوریژ ارس به هیج عنوان در بخش خرید های بین المللی خرید نرم افزارهای جاسوسی، اطلاعات گیرنده و … انجام نمیدهد،لطفا به هیچ عنوان از طریق امید تاوریژ ارس این خرید ها را درخواست ندهید زیرا به طور یقین چنین پرداختی انجام نخواهد شد.

۱۵-امید تاوریژ ارس به هیچ عنوان خریدهای غیر متعارف انجام نمیدهد، به عنوان مثال به هیچ عنوان خرید های نرم افزار جاسوسی، Keylogger،سایت های دوست یابی، همسریابی، خرید بذر گیاهان، و در کل سایت های غیر اخلاقی و یا هرگونه نرم افزاری که جهت تخریب سفارش داده شود و یا هرگونه موادی که عرفا غیر قانونی محسوب میشوند از طریق امید تاوریژ ارس قابل انجام نیست.

۱۶-در صورتی که خریدی برگشت بخورد، امید تاوریژ ارس کارمزد خرید خود را کم خواهد کرد و نرخ دلاری که به شما میدهد را مبنای نرخ “خرید دلار” روز قرار میدهد، توجه کنید نرخ خرید دلار با نرخ خرید اینترنتی فرقی حدود 5درصد دارد

۱۷-در صورتی که سایت مقصد شما مدارکی از قبیل اسکن پاسپورت دارنده کارت، اسکن کارت یا هر مدرک دیگری بخواهد امید تاوریژ ارس از ارائه مدارک معذور است

۱۸-امید تاوریژ ارس میتواند در هر لحظه به هر دلیلی اسکن شناسنامه یا کارت ملی شما را بخواهد، در این صورت شما موظف هستید اسکن یک مدرک شناسایی از خود ارائه کنید.

۱۹-سایت هایی که زبان آنها غیر از انگلیسی است و زبان انگلیسی ندارند در برخی اوقات پرداخت انجام شدنی نیست

۲۰-در صورتی که خرید اینترنتی انجام شود و پول از حساب ما کم شود اما پذیرنده به هر دلیلی پول را برگشت بزند امید تاوریژ ارس ابتدا باید پول را در اکانت خود دریافت کند سپس میتواند مبلغ ریالی را به شما تحویل دهد، دقت کنید پروسه برگشت ممکن است حتی گاهی تا ۹۰ روز کاری طول بکشد در هر صورت امید تاوریژ ارس پیگیر برگشت پول نخواهد بود و شخص متقاضی باید از سایتی که پول را برگشت زده درخواست کند تا رسیدگی کند. همچنین این امر مشمول ۵ دلار کارمزد خواهد بود.

۲۱-امید تاوریژ ارس دخالت و دخل و تصرفی در ارسال پرداخت ها ندارد، لذا چنانچه شما پرداختی را انجام دادید اما سایت کالای شما را نفرستاد مسئولیت طبیعتا با سایت فروشنده است

۲۲-پرداخت هایی که مشخصات کارت ما را ذخیره میکنند انجام شدنی نیست

۲۳-پرداخت هایی که فقط درگاه پی پال دارند و در آن آدرس مشتری ایران میباشد قابل پرداخت نمیباشند.

۱- امید تاوریژ ارس حساب پی پال شما را به شما وریفای شده تحویل میدهد، بهتر است بعد از تحویل نسبت به تعویض پسورد آن اقدام نمایید.

۲-حساب پی پال شما در زمان مقرر که هنگام ثبت سفارش به اطلاع شما رسیده شده است افتتاح خواهد شد. در صورت طولانی تر شدن زمان افتتاح حساب میتوانید درخواست برگشت وجه نمایید.

۳-امید تاوریژ ارس حساب پی پال شما را به درخواست شما و به نام شما باز خواهد کرد. امکان افتتاح حساب برای شخص ثالث امکانپذیر نیست.

۴-امید تاوریژ ارس به هیچ عنوان هیچ تضمینی نسبت به لیمیت شدن یا نشدن اکانت پی پال شما نمیدهد. ممکن است پی پال روز اول اکانت شما، یا روز ۱۰۰۰ اکانت شما را لیمیت کند. ممکن است شما ۱ دلار یا ۱۰ هزار دلار در اکانت خودتان داشته باشید. در هر صورت لیمیت شدن حساب تصمیم پی پال است و در حوزه اختیارات امید تاوریژ ارس نیست.

۵-در صورت لیمیت شدن پی پال، پی پال از شما مدارکی دال بر اقامت و نیز مدارک هویتی از شما میخواهد. امید تاوریژ ارس این مدارک را به شما نمیدهد. این مدارک را خودتان باید به پی پال دهید. هرچند امید تاوریژ ارس میتواند راهنمایی هایی به شما بکند.

۶-امید تاوریژ ارس تعهد میکند از تمام تجریبات و تخصص خود جهت رفع لیمیت شدن حساب شما استفاده کند و به شما مشاوره درست ارائه دهد.